Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Empik Go

Utworzono dnia 23.02.2023

Empik Go DLA CZYTELNIKÓW BIBLIOTEK????????

Od roku 2022 Miejska Biblioteka Publiczna w Jezioranach oferuje???? kody dostępowe do Empik Go! . Empik Go to dostęp do ponad 56 000 e-booków, audiobooków i podcastów o różnorodnej tematyce, w tym produkcji oryginalnych Empik na smartfony, tablety i czytniki (w tym Kindle). Już teraz czytelnicy bibliotek mogą czytać i słuchać w aplikacji Empik Go w ramach specjalnej oferty skierowanej do bibliotek w całej Polsce. Dzięki darmowym 30-dniowym kodom - otrzymanym od bibliotekarza ????‍♀️- mogą czytać i słuchać bez ograniczeń, wybierając spośród ponad 31 tys.???? tytułów e-booków oraz 25 tys. audiobooków i podcastów.

Jak otrzymać kod?

1. Możliwość otrzymania kodu mają Czytelnicy posiadający kartę biblioteczną. Na początku miesiąca przyjdź do MBP i odbierz darmowy, miesięczny kod dostępu. Pamiętaj, kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany, w przeciwnym wypadku – wygasa. 2. Ważne: liczba kodów w miesiącu jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń w MBP, z zachowaniem zasady, że jeden kod dostępu wydawany jest osobie zgłaszającej się osobiście po jego odbiór. Dlatego sugerujemy odebranie kodu pierwszego dnia roboczego miesiąca. 3. Jeżeli pierwszy dzień miesiąca wypada w sobotę lub niedzielę, to kody wydawane są w najbliższy poniedziałek. 4. Zgodnie z Regulaminem Biblioteki, każdy Czytelnik może otrzymać tylko 1 kod w miesiącu. 5. Pamiętaj, że 1 kod można użytkować na 2 urządzeniach???????? (można dodać Kindle jako 3 urządzenie). 6. Biblioteka nie daje gwarancji, że ci sami Czytelnicy będą co miesiąc otrzymywać kolejne kody Empik Go.

Jak aktywować kod?

1. Aktywacja na stronie https://www.empik.com/go/biblioteki/kod – proces będzie wymagał zalogowania się na konto Empik (jeśli takie mamy) lub zarejestrowanie konta na empik.com 2. Logujemy się kontem, na którym w kroku nr 1. aktywowaliśmy kod biblioteczny. 3. Możemy w pełni korzystać z funkcji aplikacji mobilnej i zbudować bibliotekę, którą możemy przenosić/widzieć na czytniku. 4. Instrukcja dla użytkowników czytników Kindle znajduje się na stronie: https://www.empik.com/go/kindle UWAGA: użytkownicy czytników Kindle mają limit 10 ebooków na miesiąc! Kod ważny jest 30 dni od daty aktywacji i musi zostać aktywowany w miesiącu swojej ważności – najpóźniej ostatniego dnia miesiąca. Z jakich urządzeń można korzystać? Z wypożyczonych e-booków i audiobooków można korzystać na ????????telefonie, tablecie i czytniku (również Kindle). Empik Go wymaga urządzenia przenośnego posiadającego dostęp do Internetu i wyposażonego w system operacyjny iOS (minimum iOS 11) albo Android (minimum Android 5.0). Aplikacja jest dostępna na czytnikach e-booków InkBOOK (Classic 2, Lumos, Prime, Prime HD, Explore, Calypso, Calypso Plus, Focus). Można ją znaleźć w sklepie z aplikacjami InkBook Apps. Z Empik Go można korzystać na czytnikach PocketBook Touch HD 3, Touch Lux 4, Touch Lux 5, Color, InkPad3 oraz InkPadX. Aby pobrać aplikację, należy połączyć czytnik z Internetem i zaktualizować oprogramowanie do najnowszej wersji. Ikonka Empik Go pojawi się na dolnym pasku czytnika. Lista obsługiwanych czytników znajduje się na stronie: https://www.empik.com/go/czytniki

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 12

W poprzednim tygodniu: 16

W tym miesiącu: 23

W poprzednim miesiącu: 85

Wszystkich: 3057

Zegar

Kalendarium

Czerwiec 2023
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Imieniny